נגישות - ניגודיות גבוהה
תמונת עמוד לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

דורית ברק

חוקרת תולדות בני ברק

דורית ברק

גרשון דנקנר פיתח מאפס את האתר "בני ברק שלי", בו אני מתארת את הסיורים שאני עורכת בבני ברק, עבודת התיעוד והקשר שלי לעיר.גרשון כן גם הוסיף לעיצוב האתר ברוב טעם ובמקוריות, ושילב באתר אלמנטים מקוריים שיעניינו את המשתמש. גרשון הקפיד שהאתר יהיה "ידידותי" ונוח להפעלה ולעידכון.עלי לציין את הסבלנות בה התברך, ואת השעות המרובות אותן הקדיש, כדי להדריך אותי בהחזקת האתר.

ולדימיר פורטנוב

בוקסה קידום אתרים

רציתי להודות לחברת GDdesign (גרשון) על השרות המקצועי והמסור שהוא נתן לנו בכל מה שקשור לפרוייקט שידרוג האתר שלנו לגרסה מתקדמת של Joomla , ועיצוב מרהיב ומקצועי. לאחר שדרוג העיצוב ,יחס ההמרה של כניסות לפניות טלפוניות של לקוחותינו השתפר בהרבה . ממש מורגש . בנוסף גרשון מפגין יכולת טכנית מדהימה בכל מה שקשור למערכת Joomla וטכנולוגיית CSS .שליטה מדהימה , גמישות והכרת טכניקות. לא מפחד לצלול לקוד PHP ומבין היטב . פתר לנו המון בעיות טכניות שלא היינו מודעים תחילה לקיומם. תקשורת מאוד טובה , ברור בהסבריו , קשוב לצרכים הכי מוזרים שלנו כלקוח.המון סבלנות. אשמח לעבוד עם גרשון גם בעתיד .

גיא ברכה

אומן קסמים,בידור וטלפתיה

גיא ברכה

גרשון היקר,ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לך, עבור עבודתך המקצועית שהענקת לי.מעבר ליחס חם, אנושי וסבלנות אין קץ – אתה איש מקצוע ממדרגה ראשונה, השולט גם במישור הטכני וגם במישור העיצובי ברמה גבוהה.אתה מבין את הצד השני במהירות, ויורד לסוף דעתו מבלי שהצד השני ישבור את הראש להסביר לך את "שגעונותיו", שזה דבר חשוב מאוד, תקשורת טובה.בזכותך אני אוהב את האתר שלי היום.ממליץ ואמליץ עליך בחום לכל בעל עסק, קטן כגדול.

ליאורה זכאי

זכאי קום - בניית אתרים בחיפה והצפון

ליאורה זכאי

את גרשון היתה לי הזכות להכיר לפני כמעט 20 שנים..הוא היה יד ימיני בהובלת אתר הדרכה, ניהול המערך החברתי בחברה ומתן תמיכה טכנית מקצועית בצורה הטובה ביותר שאפשר.לאורך השנים נעזרתי בו הרבה רבות ,יכולתו המיקצועית מצוינת במיוחד.שליטתו בקוד מדהימה ומרשימה ויכולתו לבצע את כל הדרוש בתחום בניית האתרים ואינטרנט מעולה.לגרשון יש ידע מעולה בבניית תבניות וורדפרס מהבסיס ממש.יש לו שליטה מוחלטת ב- PHP, HTML5, CSS3 ו-וורדפרס הרבה מעבר לבוני אתרים אחרים המשתמשים בוורדפרס ובזה יחודו.אני מאמינה בהחלט שמי שיעסיק את גרשון או יעבוד לצידו במקצוע זה יהנה. מאדם מסור, מקצועי, אדיב והוגן.

קרלוס חיון

בייבי בית - ייעוץ הנקה, ייעוץ שינה וליווי אחות

קרלוס ועדי חיון

אני קרלוס חיון נשוי לעדי קורנגולד חיון שמשמשת כיועצת הנקה ויועצת שינה (בייבי בית) בשלב בו החלטנו להעביר את האתר שלנו לוורדפרס, למדתי לבד את בניית האתר דרך שרת מקומי. את גרשון הכרתי בהמשך בנקודת זמן בה חיפשתי מי שיעלה לי את האתר לאוויר מהשרת המקומי.
גרשון התפנה לסייע לי תוך ליווי מקצועי אמין ומלווה הסברים, סייע לי מול חברת אחסון שרתי וסייע לי להעלות את הבייבי שלי לאוויר בסבלנות ובמחיר הוגן.
גרשון תודה רבה, גיליתי איש מקצוע אמין ואדיב שכיף לעבוד מולו!

צרו עימי קשר

השתכנעתם ?? יותר ממוזמנים ליצור עימי קשר, לקבלת פרטים נוספים ואשמח לתת לכם מענה על כל שאלה ותהייה